DriveThruRPG.com
Browse Categories
$ to $Back
pixel_trans.gif
Other comments left for this publisher:
You must be logged in to rate this
pixel_trans.gif
Woje Miodomiła - Trashcan Edition
by Konrad B. [Verified Purchaser] Date Added: 03/20/2020 12:07:37

Cóż, gdzieś tak po dotarciu do dwunastej strony, uśmiechnałem się do siebie i pomyślałem: "Ha! Nic tylko Kajko i Kokosz RPG"!

Bardzo fajny pomysł na prostą, przyjemną i ciekawą grę. Komiksowa konwencja przypominająca dzieła Janusza CHristy, czy Tadeusza Baranowskiego sprawia, że jest to przyjemna odskocznia od "cieższych" gier RPG.

Mechanika (FATE) jest prosta, nie zaboerająca wiele czasu i pozwalająca skupić się na opowiadaniu ciekawych historii naszych wojów - idealna do tej gry. Brak przemocy (poza komiksową) jest tu dodatkowym atutem, który pozwala na dobrą zabawę zarówno tym młodszym graczom, jak i tym, którzy swoje lata już mają.

Styl opisów jest - jak zresztą cała gra - lekki i łatwy w odbiorze. Humor przemyka od zdania do zdania i nie sposób nie uśmiechnąć się czytając kolejne zdania.

Z minusów - kilka literówek ("na prawdę" zamiast "naprawdę" chyba najbardziej rzuciło się w oczy), ale wybaczalnych, zwłaszcza, że patrzymy na "trashcan edition".

Podsumowując, "Woje Miodomiła" to przyjemna gra na ochłonięcie od monotonii dnia codziennego. Komiksowość stylu jest dużym atutem, pozwalającym na rozegranie szybkiej sesji po szkole/pracy. Z niecierpliwością czekam na pełną wersję!Rating:
[5 of 5 Stars!]
Woje Miodomiła - Trashcan Edition
Click to show product description

Add to DriveThruRPG.com Order

pixel_trans.gif
Displaying 1 to 1 (of 1 reviews) Result Pages:  1 
pixel_trans.gif
0 items
 Hottest Titles
 Gift Certificates